Przejdź do treści

FORMY PŁATNOŚCI I DOSTAWA

WYSYŁKA, KOSZTY I CZAS DOSTAWY

Wysyłka
Dostarczamy nasze produkty na terenie Polski. Istnieje możliwość wysyłki za granicę na podstawie indywidualnej wyceny kosztów transportu. W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Współpracujemy z firmami kurierskimi takimi jak DPD, FEDEX i GEIS.
Ze względu na doświadczenie, które posiadamy wodę w workach i szklanych butelkach wysyłamy za pośrednictwem FEDEX, wodę w butelkach plastikowych za pośrednictwem DPD. Ilości większe niż 4 paczki kurierskie lub gabarycie 100kg, wysyłamy na palecie za pośrednictwem GEIS, bez usługi wniesienia.
Wysyłka jest realizowana zazwyczaj w tym samym dniu (dla zamówień złożonych i opłaconych do godziny 11:00 w dni robocze), czas ten może się wydłużyć do 5 dni roboczych.

Koszty dostawy
Zapewniamy darmową dostawę dla zakupów powyżej 250zł. Do 250zł koszt dostawy wynosi zawsze 19zł.
Czas dostawy
Czas dostawy zależy od sposobu dostarczenia paczki i wynosi zazwyczaj:
– FEDEX- 1 dzień roboczy po nadaniu,
– DPD- 1-2 dni robocze po nadaniu,
– GEIS 1-2 dni robocze po nadaniu
Przewidywany czas dostawy jest umowny i w niektórych przypadkach może się wydłużyć. W przypadku niedostarczenia przesyłki do 4 dni po nadaniu, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia przyczyny.

 

 

ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty

Zgodnie z obowiązującym prawem Kupujący ma 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia oczekiwań można go do nas odesłać w ciągu 14 dni od zakupu. W takim przypadku koszt zwrotu towaru pokrywa Kupujący. Prosimy o dołączenie do przesyłki Oświadczenia odstąpienia od umowy (POBIERZ) oraz paragonu lub faktury.

Reklamacje

Wszelkie reklamacje odbywają się drogą telefoniczną 733-012-727 lub mailową biuro@wodykarpackie.pl sposób załatwienia sprawy będzie ustalony indywidualnie.

PŁATNOŚCI

Przelew tradycyjny
Java Sp. z o.o.
36-206 Humniska 439A
Rachunek bankowy PNB PARIBAS
53 1600 1462 1893 7207 8000 0005
tytuł: numer zamówienia

Płatność online z payU

Płatność online z payU

Pobranie
Zamówienie opłacane jest przy odbiorze. Przesyłki paczkowe (DPD i FEDEX) można opłacić gotówką i kartą, przesyłki paletowe (GEIS) tylko gotówką.